دانلود پاورپوینت تحلیل و بررسی موزه هنرهای معاصر بارسلونا به همراه پلانهاو تصاویر

تاریخ ایجاد 08/11/1394 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 17 اسلاید   قیمت: 5000 تومان   حجم فایل: 964 kb تعدادمشاهده  2

این بنا که در ناحیه کازا د لاکاریتا در شهر قدیمی بارسلونا واقع شده در سال های ۱۹۹۵-۱۹۸۷ توسط معمار معروف آمریکایی ریچارد مایر طراحی و ساخته شد.مایر داستان طراحی این موزه را چنین نقل می کند: (سال ها پیش بود که یک شب سر شام در نیویورک شهردار بارسلونا پاسکال مارگال را دیدم او از من پرسید دوست دارم چه تیپ ساختمانی را در بارسلونا طراحی کنم .من هم یک جواب ساده دادم:موزه )

کلمات کلیدی مرتبط:
این بنا که در ناحیه کازا د لاکاریتا در شهر قدیمی بارسلونا واقع شده در سال های ۱۹۹۵-۱۹۸۷ توسط معمار معروف آمریکایی ریچارد مایر طراحی و ساخته شد.مایر داستان طراحی این موزه را چنین نقل می کند: (سال ها پیش بود که یک شب سر شام در نیویورک شهردار بارسلونا پاسکال مارگال را دیدم او از من پرسید دوست دارم چه ت,

دانلود,بررسی پاورپوینت پانل های استرامیت,pptx

دانلود,بررسی پاورپوینت ژئوسنتتیك كاربرد ها Geosynthetics زهكشی، فیلتراسیون، در صنعت در آن كاربرد لزوم و جداسازی حفاظت، تسلیح، ساختمان,pptx

دانلود,بررسی پاورپوینت طراحی موج شکن های سکویی شکل پذیر,pptx

دانلود,بررسی پاورپوینت نیلینگ SOIL NAILING.NAILING

دانلود,بررسی پاورپوینت سبک سازی,pptx

دانلود,بررسی پاورپوینت مقاوم سازی ساختمان,pptx

دانلود,بررسی پاورپوینت لایتراکان بتن شفاف انتقال دهنده نور,pptx

بارسلونا ,طراحی ,موزه ,مایر ,سال ,یک ,موزه را ,این موزه ,طراحی این ,داستان طراحی ,را چنین ,مایر داستان طراحی ,نیویورک شهردار بارسلونا ,شهردار بارسلونا پاسکال ,بارسلونا پاسکال مارگال

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

قرآن هدایتگر است arshadsaze mahtabcvect ایران قوی بلاگی برای سن فایل goohrbastan2020 20215574 ثقلین (قرآن کریم و عترت پیامبر اکرم) vistarayanehvo alborzrayanek